Aktualności

  30/6/2017

  EUROGASTRO 2017

  W dniach 5 – 7 kwietnia nasza firma Endurance prezentowała się na Międzynarodowych Targach Gastronomicznych EUROGASTRO. To jedno z najważniejszych wydarzeń gastronomicznych tego roku, na którym obecni są kluczowi gracze polskiego rynku Horeca. Podczas targów zaprezentowaliśmy nasze kompleksowe rozwiązanie ze świeżymi sokami owocowymi idealne na hotelowe śniadania.

  Dla miłośników prawdziwej włoskiej kawy mieliśmy przyjemność zaprezentować ofertę białej kawy Lavazza. Odwiedzający mieli okazję zapoznać się z nowymi urządzeniami Nektar Natura takimi jak automatyczny dyspenser soków i napojów Tower Compact z panelem dotykowym, samonapełniający się zestaw podajników soków lub napojów z chłodzeniem i 20 litrowymi zasobnikami koncentratów oraz nowy małogabarytowy dyspenser typu JM z zasobnikami ukrywanymi pod blatem.

  Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, liczne rozmowy zaowocowały pozyskaniem ważnych dla nas opinii klientów. Targi odwiedziło łącznie 19 411 zwiedzających i z każdym rokiem ich zainteresowanie wzrasta.

  « powrót