Aktualności

  6/12/2021

  Nowość! Lavazza ¡Tierra! Bio-Organic for Planet

  Lavazza od wielu lat inicjuje działania, które mają na celu propagowanie dobrych praktyk w kwestii upraw, zrównoważonego rozwoju, poszanowaniu natury.

  W ofercie Endurance pojawiły się nowe mieszanki Lavazza ¡Tierra! Bio-Organic for Planet stworzone na bazie organicznych ziaren Arabica klasy premium, pochodzących z Afryki oraz Ameryki Środkowej i Południowej. Na tamtejszych plantacjach działa Fundacja Lavazzy, która uczy lokalnych plantatorów technik rolniczych wspomagających radzenie sobie ze skutkami zmian klimatu. Fundacja Lavazzy pokazuje, w jaki sposób chronić plantacje, dbać o jakość upraw zgodnie z prawami natury. Ostatecznie lokalni producenci zyskują bezcenną wiedzę, która przekłada się na możliwość dalszego rozwoju dla całych społeczności.

  O najwyższej jakości kaw Lavazza ¡Tierra! świadczą uznane certyfikaty:

  Rainforest Alliance (RFA) – certyfikat przyznawany produktom, które pochodzą z plantacji, gdzie przestrzega się norm zrównoważonego rolnictwa.

  Certyfikat organiczności – certyfikat ekologiczny, świadczący o pochodzeniu surowców i procesie produkcji spełniających przyjęte standardy europejskie.

  Kawa ręcznie zbierana – certyfikat wysokiej jakości dla starannie wyselekcjonowanych ziaren. W mieszankach oznaczonych tym certyfikatem znajdują się wyłącznie dojrzałe owoce, gwarantujące doskonałe właściwości kawy.  Zachęcamy do degustacji najwyższej jakości kaw Lavazza ¡Tierra! Bio-Organic for Planet, które są dostępne w naszym sklepie internetowym twojakawa.pl!


  « powrót