ENDURANCE SP. Z O.O.

ul. Daniłowskiego 9
42-216 Częstochowa
NIP 9492203126
info@endurance.net.pl
tel.: +48 537 777 757  wew. 1 - biuro, 2 - serwis, 3 - księgowość


Lokalizacja

Zamówienia bieżące

Biuro Endurance
biuro@endurance.net.pl 
tel.: +48 537 777 757 wew. 1
tel.: 34 387 86 88


Ewelina Chęcińska
Specjalista ds. Obsługi Klienta
biuro@endurance.net.pl
tel.: +48 575 819 333


Anna Kawacz
Asystent biura sprzedaży
a.kawacz@endurance.net.pl
tel.: +48 793 991 800


Justyna Koper

Specjalista ds. Księgowości
endurance@endurance.net.pl
tel.:+48 575 079 444

Oferta systemów serwowania kawy lub soków dla hoteli:


Marek Mieczkowski

Kierownik ds. sprzedaży HORECA
m.mieczkowski@endurance.net.pl
tel.: +48 665 444 065

Oferta dla biur, miejsc usługowych, miejsc pracy i małej gastronomii:


Piotr Drozdowski
Kierownik ds. Sprzedaży OCS
p.drozdowski@endurance.net.pl
tel.: +48 603 447 707

Doradcy regionalni:

Maciej Szumanowski
Doradca ds. Sprzedaży i Serwisu
Warszawa, Łódź i Mazowsze
m.szumanowski@endurance.net.pl
tel.: +48 575 283 666

Patryk Wiśniewski
Doradca ds. Sprzedaży i Serwisu
Poznań i Wielkopolska
p.wisniewski@endurance.net.pl
tel.: +48 537 444 035 

Bartłomiej Zientarski
Doradca ds. Sprzedaży i Serwisu
Wrocław i Dolny Śląsk
b.zientarski@endurance.net.pl
tel.: +48 537 444 827

Piotr Drozdowski
Kierownik ds. Sprzedaży OCS
Częstochowa i Śląsk
p.drozdowski@endurance.net.pl
tel.: +48 603 447 707 

Kamil Dłuski
Doradca ds. Sprzedaży i Serwisu
Kraków i Małopolska
k.dluski@endurance.net.pl
tel.: +48 537 444 671 

Szymon Grzechnik
Doradca ds. Sprzedaży i Serwisu
Pomorze
s.grzechnik@endurance.net.pl
tel.: +48 796 992 800

Stanisław Stasiunyk
Doradca ds. Sprzedaży i Serwisu
Małopolska i Podkarpacie
s.stasiunyk@endurance.net.pl
tel.: +48 570 488 000 

Serwis techniczny


Krzysztof Wójcik
Kierownik serwisu technicznego
tel.: +48 607 444 855 
serwis@endurance.net.pl

Wasyl Sawicki
Technik Serwisu
Warszawa i Polska Centralna
tel.: +48 790 444 528
serwis@endurance.net.pl

Krzysztof Kołodziej
Serwisant
Częstochowa i Polska Południowa
tel.: +48 535 944 829
serwis@endurance.net.pl

Formularz kontaktowy