ENDURANCE SP. Z O.O.

ul. Daniłowskiego 9
42-216 Częstochowa
NIP 9492203126
info@endurance.net.pl
tel. 537 777 757  wew. 1 - biuro, 2 - serwis, 3 - księgowość


Lokalizacja

Zamówienia bieżące

Biuro Endurance,
tel. 537 777 757 wew. 1
tel. 34 387 86 88


Ewelina Chęcińska,

biuro@endurance.net.pl,



info@endurance.net.pl


Justyna Koper

endurance@endurance.net.pl

Oferta systemów serwowania kawy lub soków dla hoteli:


Marek Mieczkowski

Kierownik ds. sprzedaży HORECA
m.mieczkowski@endurance.net.pl
tel. kom. 665 444 065

Oferta dla biur, miejsc usługowych, miejsc pracy i małej gastronomii:


Rafał Biskup

Kierownik sprzedaży OCS
r.biskup@endurance.net.pl
tel. kom. 603 447 707

Przedstawiciele regionalni:

Warszawa i Centrum
Piotr Wojdat
Doradca ds. Sprzedaży i Serwisu
p.wojdat@endurance.net.pl
tel. komórkowy: +48 575 283 666 

Wielkopolska
Patryk Wiśniewski
Doradca ds. Sprzedaży i Serwisu
p.wisniewski@endurance.net.pl
tel. komórkowy: +48 537 444 035 

Dolny Śląsk
Maciej Niewiadomski
Doradca ds. Sprzedaży i Serwisu
m.niewiadomski@endurance.net.pl
tel. komórkowy: +48 537 444 827 

Śląsk i Centrum
Kamil Dłuski
Doradca ds. Sprzedaży i Serwisu
k.dluski@endurance.net.pl
tel. komórkowy: +48 537 444 671 

Zagłębie i Małopolska
Małgorzata Boczkowska
Doradca ds. Sprzedaży i Serwisu
m.boczkowska@endurance.net.pl
tel. komórkowy: +48 537 444 180 

Pomorze
Szymon Grzechnik
Doradca ds. Sprzedaży i Serwisu
s.grzechniki@endurance.net.pl
tel. komórkowy: +48 796 992 800

Małopolska i Podkarpacie
Stanisław Stasiunyk
Doradca ds. Sprzedaży i Serwisu
s.stasiunyk@endurance.net.pl
tel. komórkowy: +48 570 488 000 

Serwis techniczny


Krzysztof Wójcik
Kierownik serwisu technicznego
tel. kom. 607 444 855 
serwis@endurance.net.pl

Wasyl Sawicki
Technik Serwisu (Warszawa)
tel. kom. 790 444 528
serwis@endurance.net.pl

Formularz kontaktowy