Kawa lavazza, kapsułki, ziarista, rossa, koncentrat soku, ekspres do kawy, ciśnieniowy, mielona, rodzaje, sklep, 1kg, arabica, mielona, cena, maszyna do soków, soki zagęszczone, tierra, rossa, mio, dozownik do soków i napojów, dyspenser, z młynkiem, na kapsułki, w ziarnach Kontakt - Endurance

ENDURANCE SP. Z O.O.

ul. Daniłowskiego 9
42-216 Częstochowa
NIP 9492203126
info@endurance.net.pl


Lokalizacja

Zamówienia bieżące

Biuro Endurance,
tel./fax: +48 (34) 38 78 688
tel. komórkowy: 537 777 757


Ewelina Chęcińska,

biuro@endurance.net.pl,



info@endurance.net.pl


Justyna Koper

endurance@endurance.net.pl

Oferta systemów serwowania kawy lub soków dla hoteli:


Marek Mieczkowski

m.mieczkowski@endurance.net.pl
tel. kom. 665 444 065

Bieżąca obsługa urządzeń:

Polska północna
Szymon Grzechnik
s.grzechnik@endurance.net.pl
tel. komórkowy: 796 992 800


Polska zachodnia
Paweł Osieka
p.osieka@endurance.net.pl
tel. komórkowy: 536 444 656


Polska południowa
Mariusz Kukuła

m.kukula@endurance.net.pl
tel. komórkowy: 570 488 000

Oferta dla biur, gastronomii oraz vendingu:


Mateusz Danielewski

m.danielewski@endurance.net.pl
tel. kom. 603 447 707

Serwis techniczny


Krzysztof Wójcik
tel. kom. 607 444 855, 575 193 555
serwis@endurance.net.pl

Formularz kontaktowy