KAWA DLA BIUR

Kawa w biurze to podstawa.
Nasza oferta to sprawdzone i cenione na całym świecie rozwiązania kawowe dla małych, średnich i dużych firm.

W zależności od preferencji oraz potrzeb klienta, przygotowujemy indywidualną ofertę. Ekspres, kawa - w pakiecie lub nie. Kawa ziarnista lub w kapsułkach. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Twoje potrzeby. Zapraszamy do kontaktu.

ROZWIĄZANIA KAPSUŁOWE

Sprawdź >

ROZWIĄZANIA NA KAWĘ ZIARNISTĄ

Sprawdź >

VENDING

Automaty do kawy dla firm i operatorów.
Maszyny vendingowe doskonale sprawdzają się w miejscach publicznych oraz dużych firmach. Dostępne w wariancie na kapsuły oraz na kawę ziarnistą.

Kawa to nie wszystko! W naszej ofercie także wiele dodatków do maszyn vendingowych, w tym: herbata, mleko w proszku, czekolada oraz akcesoria w postaci kubków papierowych Lavazza i innych.

MASZYNY VENDINGOWE

Sprawdź >

Zamów szczegółową ofertę:
mail: biuro@endurance.net.pl
tel. 537 777 757

KAWA DLA BIUR

ROZWIĄZANIA KAPSUŁOWE

Systemy kapsułowe to wygodny sposób na uzyskanie zawsze tej samej, doskonałej jakości kawy. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk. W naszej ofercie znajdują się najnowocześniejsze rozwiązania Lavazza, które doskonale sprawdzają się zarówno w mniejszych, jak i większych biurach. Poznaj ich zalety!

LAVAZZA FIRMA
POLECAMY!

Kawa jak z kawiarni, codziennie w Twoim biurze.

Lavazza Firma to najnowsze rozwiązanie stworzone z myślą o biurach. W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta, oferta LF zawiera zarówno mniejsze ekspresy, idealne do przygotowania espresso, jak i większe urządzenia, dzięki którym za pomocą jednego przycisku można przygotować espresso, cappuccino czy latte. 

Więcej o systemie Lavazza Firma > KLIKNIJ TUTAJ
ZAMÓW OFERTĘ: www.twojakawa.pl

LAVAZZA BLUE

System stworzony do miejsc pracy.

Nowe urządzenia Lavazza BLUE to połączenie nowoczesnej technologii i unikalnego designu. Prosta obsługa, szeroki wybór funkcji oraz duży wybór różnorodnych mieszanek to gwarancja doskonałej kawy w każdym miejscu pracy od małych biur, przez miejsca usługowe, salony urody, po duże biurowce.

Więcej o systemie Lavazza BLUE > KLIKNIJ TUTAJ
ZAMÓW OFERTĘ: biuro@endurance.net.pl

LAVAZZA ESPRESSO POINT

Włoskie espresso zawsze, kiedy go potrzebujesz.

Lavazza Espresso Point od lat figuruje w ofercie włoskiego producenta jako system przeznaczony do mniejszych biur. Ekspres EP Mini pozwala na przygotowanie perfekcyjnego espresso według tradycyjnej włoskiej receptury. Minimalistyczny design urządzenia doskonale komponuje się z biurowym otoczeniem.

Więcej o systemie Lavazza EP > KLIKNIJ TUTAJ
ZAMÓW OFERTĘ: biuro@endurance.net.pl

KAWA DLA BIUR

ROZWIĄZANIA NA KAWĘ ZIARNISTĄ

Kawy ziarniste Lavazza wyróżniają się doskonałą jakością surowców, obłędnym aromatem i doskonałym smakiem! Ponad 100-letnia tradycja w produkcji kawy to gwarancja 100% włoskiego, idealnego espresso. W naszej ofercie dla firm posiadamy zarówno mieszanki, jak i urządzenia czołowych producentów na świecie.

LAVAZZA EXPERT
KAWA ZIARNISTA

Profesjonalna linia mieszanek Lavazza stworzona do ekspresów automatycznych.

Linia Lavazza Expert to specjalnie wyselekcjonowane ziarna Arabica oraz Robusta w różnych proporcjach, wzbogacone o aromatyczne dodatki w postaci suszonych owoców, kwiatów, czekolady i przypraw. Różne stopnie wypalenia ziaren pozwalają na uzyskanie pożądanego smaku i konsystencji kawy w zależności od preferencji. 

Więcej o systemie Lavazza Expert > KLIKNIJ TUTAJ
KUP TUTAJ: www.twojakawa.pl

SAECO
EKSPRESY NA KAWĘ ZIARNISTĄ

Ekspresy do zadań specjalnych. Efekt jak z kawiarni, codziennie w Twoim biurze.

Urządzenia Saeco na kawę ziarnistą to idealne połączenie niezawodności, jakości i prostoty w obsłudze. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, każdy pracownik jest w stanie przygotować doskonała kawę. Ekspresy Saeco dają możliwość przygotowywania cappuccino czy latte ze świeżym mlekiem.

Więcej o urządzeniach Saeco > www.twojakawa.pl

RHEAVENDORS
EKSPRESY NA KAWĘ ZIARNISTĄ

Eleganckie, nowoczesne, wydajne. Ekspresy Rheavendors spełnią najwyższe oczekiwania.

Ekspresy automatyczne Rheavendors to eleganckie, nowoczesne urządzenia, wykonane z wysoką dbałością o każdy detal. Dotykowy panel wyboru oraz prostota w obsłudze sprawiają, że sam proces przygotowywania kawy jest czystą przyjemnością.

Więcej o urządzeniach Rheavendors > www.twojakawa.pl

VENDING

MASZYNY VENDINGOWE

Nowoczesny design, sprawdzona jakość Lavazza, przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs oraz możliwość dostosowania funkcji do potrzeb klienta końcowego sprawiają, że nasze urządzenia cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród kupujących.

Automaty vendingowe Lavazza to doskonałe rozwiązanie, jeśli poszukujesz wartościowego rozwiązania kawowego dla firmy, ale zależy Ci również na racjonalnej cenie, zarówno w przypadku samej maszyny, jak i jej późniejszej eksploatacji.

Maszyny vendingowe Lavazza BLUE działają w oparciu o unikalny system kapsułowy, dzięki któremu każdy użytkownik otrzymuje zawsze doskonałą włoską kawę. Świeżą, aromatyczną, gęstą, jak z kawiarni.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej metody ekstrakcji kawy z zamkniętych hermetycznie kapsuł, maszyny nie muszą być wyposażone w kosztowne młynki do mielenia ziaren. Ma to ogromny wpływ na cenę urządzeń, bez strat dla jakości produktu końcowego.

Więcej o ofercie dla Vendingu > KLIKNIJ TUTAJ
ZAMÓW OFERTĘ: biuro@endurance.net.pl lub 537 777 757