KAWA DLA BIUR

W naszej ofercie dla biur znajdą Państwo wszystko czego trzeba, aby móc cieszyć się doskonałą kawą podczas wielu godzin spędzonych w pracy. Nasza kompleksowa oferta zawiera aromatyczne mieszanki kawy od sprawdzonych producentów, ekspresy dostosowane do potrzeb Klienta oraz eleganckie akcesoria zaprojektowane przez najlepszych światowych projektantów.  

OFERTA SKROJONA NA MIARĘ 

Każdy z naszych Klientów może liczyć na indywidualnie skomponowaną ofertę, która w 100% zaspokoi potrzeby przedsiębiorstwa . Zaopatrujemy zarówno małe, średnie, jak i duże firmy. Szeroki asortyment oraz doświadczenie w branży  pozwala nam na zaproponowanie najlepszego rozwiązania. Począwszy od niewielkich ekspresów przeznaczonych do mniejszych firm, po duże maszyny vendingowe, które idealnie sprawdzają się w biurowcach i dużych przedsiębiorstwach. 

Przedsiębiorcy mogą wybrać dogodna dla siebie formę współpracy. Oferujemy możliwość dzierżawy dowolnego ekspresu dostosowanego do potrzeb Klienta, oraz regularne dostawy ulubionej kawy. Po podpisaniu umowy Klient nie musi martwić się o zaopatrzenie, ponieważ nasi pracownicy dbają o dostawy  w ustalonych odstępach czasu. 

FABRYCZNIE PORCJOWANA KAWA - KAPSUŁKI

Prosty sposób na zawsze idealną porcję espresso. 

Lavazza w kapsułkach to system jednorazowych porcji fabrycznie zmielonej prawdziwej kawy zamkniętej hermetycznie w kapsułkach. Kapsułki to gwarancja zawsze świeżej kawy w idealnej proporcji oraz prosty, szybki sposób przygotowania napoju. To zaawansowana technologia w prostym wydaniu i intuicyjnej obsłudze oraz łatwym utrzymaniu porządku .  

Teraz każdy może w dowolnym czasie delektować się autentycznym włoskim espresso. Wystarczy wybrać ulubioną mieszankę kawy w kapsułce, włożyć ją do ekspresu, nacisnąć przycisk i kawa gotowa! Za każdym razem tak samo perfekcyjnie zaparzona. W naszej ofercie są dostępne systemy Lavazza do przygotowywania kawy w kapsułkach: Lavazza Blue oraz Lavazza Espresso Point. 

Sprawdź ofertę

 

KAWA ZIARNISTA

Do ekspresów automatycznych i vendingu.

Jako oficjalny dystrybutor kawy Lavazza w Polsce polecamy naszym Klientom najlepsze włoskie mieszanki w dużych, ekonomicznych opakowaniach. Najbardziej popularne kawy wybierane przez naszych Klientów to: Lavazza Crema e Aroma, nowe mieszanki z linii Lavazza Expert wzbogacone o smak i aromat suszonych owoców i kwiatów oraz Lavazza Pronto Crema i Lavazza Pronto Crema Intenso preferowane przez miłośników mocnego, włoskiego espresso z gęstą cremą, tak charakterystyczną dla kawy Lavazza. 

AUTOMATY SPRZEDAJĄCE - VENDING

System Lavazza BLUE doskonale sprawdza się także dla automatów sprzedających. To szeroka oferta urządzeń które pod względem wymiarów i wydajności można dobrać do każdej lokalizacji oraz unikatowy asortyment kapsułek stworzony z ponad stuletniej pasji Lavazza do espresso.

Innowacyjna metoda ekstrakcji i szczelnie zamknięte kapsułki z pojedynczą porcją mielonej kawy gwarantują autentyczne włoskie espresso w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie: kremowa, aromatyczna perfekcja.

W biurze, sklepie, firmie, na małym lub dużym osiedlu czy w często odwiedzanym miejscu publicznym Lavazza BLUE to system łatwy w użyciu. Idealne espresso w zasięgu ręki.

Automaty vendingowe Lavazza BLUE są łatwe w użyciu, z prostym i przejrzystym interfejsem użytkownika. Zaprojektowane z pomocą najlepszych partnerów w sektorze automaty, wykorzystują najnowszą technologię i są wyjątkowo solidne, wydajne, łatwe w obsłudze jak i uzupełnianiu produków.

Automaty Lavazza BLUE posiadają charakterystyczny i rozpoznawalny wygląd. Wszystkie z nich oferują kawę z hermetycznych kapsuł a wiele z nich także ze świeżo mielonego ziarna. Dodatkowo dostępne są inne napoje np kawa z żeń szeniem, czekolada, mleko czy herbata.

Lavazza BLUE oferuje unikalny system  kapsuł z szeroką gamą  automatów vendingowych, które pod względem wymiarów i wydajności, nadają się do każdego pomieszczenia, od dużych biur do ruchliwych publicznych miejsc jak porty lotnicze, centra handlowe i stacje kolejowe.  Automaty vendingowe  Lavazza BLUE są łatwe w użyciu, z prostym i przejrzystym interfejsem użytkownika i posiadają charakterystyczny rozpoznawalny wygląd. Zaprojektowane z pomocą najlepszych partnerów w sektorze automaty, wykorzystują najnowszą technologię i są  wyjątkowo solidne,  wydajne,  łatwe w obsłudze, jak i uzupełnianiu produktów.

CO NAS WYRÓŻNIA? 

Jesteśmy elastyczni i staramy się, aby każdy z naszych Klientów otrzymał produkt spełniający jego wymagania. Dla stałych Klientów przewidujemy korzystne, stałe rabaty. Naszą przewagą na rynku jest doskonała obsługa Klienta oraz indywidualne podejście. Gwarantujemy stałą dyspozycyjność naszych przedstawicieli oraz dostosowanie oferty do zmieniających się potrzeb Klienta. 

Jesteśmy po to, aby pomóc Państwu określić zapotrzebowanie na kawę i przygotować indywidualną ofertę dla Państwa firmy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.