SOKI I NAPOJE DLA HOTELI I GASTRONOMII

Od 1957 roku firma Nektar Natura rozwija zdrowe rozwiązania dystrybucji naturalnych soków i napojów bezalkoholowych oraz świadczy kompleksowe usługi, gwarantując szeroki wachlarz możliwości dla najbardziej wymagających klientów. Dostarczamy nasze produkty i świadczymy usługi dla ponad 15.000 klientów HoReCa w sektorze prywatnym i publicznym w ponad 20 krajach na całym świecie, ciesząc się dużym zaufaniem klientów.

W celu osiągania lepszej rozpoznawalności na rynku firma stworzyła międzynarodową sieć partnerską pod marką NEKTAR. Posiadając własną produkcję oraz wykwalifikowany personel stawia czoło wysokim wymaganiom rynku. Aby sprostać wyzwaniom kontynuuje rozwój oferując naturalne soki i napoje w Słowenii, krajach Uni Europejskiej oraz innych. W całej Europie pod szyldem 100SOK i NEKTAR.

W naszej ofercie dla hoteli i gastronomii znajdą Państwo wszystko czego trzeba, aby móc cieszyć się doskonałym sokiem czy napojem podczas hotelowego śniadania, konferencji, szkolenia lub innego wydarzenia trwającego wiele godzin spędzonych w jednym miejscu. Mam także specjalne rozwiązania dla stołówek i kantyn pracowniczych, szkół i innych zakładów żywienia zbiorowego. Nasza kompleksowa oferta zawiera zagęszczone soki owocowe lub warzywne, koncentraty owocowe i warzywne, syropy owocowe do przyrządzania napojów a także dużą gamę urządzeń do przygotowania gotowych soków lub napojów. Wszystkie nasze urządzenia są dostosowane do potrzeb Klienta oraz eleganckie i bardzo funkcjonalne. Charakteryzują się także bardzo niską awaryjnością.

Sprawdź ofertę

ŚNIADANIA I KONFERENCJE

Nasze rozwiązania doskonale sprawdzają się na salach śniadaniowych, za barem, a także w salach konferencyjnych. Urządzenia mogą działać zarówno na stałe podłączenie do wody jak i w wersji mobilnej. Z doświadczenia wiemy, że nasze urządzenia generują oszczędności w ogólnym rozliczeniu Cost Food.

OFERTA SKROJONA NA MIARĘ

Każdy z naszych Klientów może liczyć na indywidualnie skomponowaną ofertę, która w 100% zaspokoi potrzeby przedsiębiorstwa. Zaopatrujemy zarówno małe, średnie, jak i duże firmy. Szeroki asortyment oraz doświadczenie w branży pozwala nam na zaproponowanie najlepszego rozwiązania. Począwszy od niewielkich urządzeń przeznaczonych do mniejszych hoteli czy lokali, po mocno zaawansowane technologicznie maszyny, które ze względu na wydajność idealnie sprawdzają się dużych przedsiębiorstwach gdzie trzeba zapewnić soki i napoje dla setek Konsumentów.

SPRAWDŹ NAS!

Oferujemy unikatowe rozwiązania techniczne z możliwością instalacji w niemal każdym miejscu lokalu czy zakładu żywienia zbiorowego, każdorazowo dostosowane do potrzeb Odbiorcy, Gościa czy Konsumenta, zapewniające stały dostęp do świeżego, schłodzonego soku lub napoju i schłodzonej oraz filtrowanej wody. Ta wyjątkowa usługa zapewnia nieodpłatne korzystanie z różnego rodzaju dyspenserów, a także duży wybór naturalnych soków owocowych i napojów – od klasycznego pomarańczowego czy jabłkowego przez wyszukane owoce egzotyczne czy warzywa. W ofercie są także napoje gazowane typu "cola" „bitter“ czy "tonic". Dzięki regularnym odwiedzinom naszego serwisu technicznego Klient ma pewność należytego działania systemu. Unika również problemów z dostawami, składowaniem zapasów, utylizacją opakowań itp. Ma pewność co do stałego zadowolenia i satysfakcji Gości.

Jesteśmy przekonani, że sprostamy Twoim oczekiwaniom.
Wierzymy, że pomagamy!

CO NAS WYRÓŻNIA?

Jesteśmy elastyczni i staramy się, aby każdy z naszych Klientów otrzymał produkt spełniający jego wymagania. Dla stałych Klientów przewidujemy korzystne, stałe rabaty. Naszą przewagą na rynku jest doskonała obsługa Klienta oraz indywidualne podejście. Gwarantujemy stałą dyspozycyjność naszych przedstawicieli oraz dostosowanie oferty do zmieniających się potrzeb Klienta. Jesteśmy po to, aby pomóc Państwu określić zapotrzebowanie na soki i napoje, kawę oraz przygotować indywidualną ofertę dla Państwa firmy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. ENDURANCE Sp. z o.o. jest Wyłącznym, oficjalnym dystrybutorem w Polsce produktów firmy NEKTAR NATURA d.o.o. takich jak: zagęszczone soki owocowe lub warzywne, koncentraty owocowe i warzywne, syropy owocowe do przyrządzania napojów. Szeroka oferta dla hoteli i gastronomii. W ofercie są takie marki jak 100SOK, NEKTAR czy EXI. Od 2006 roku skutecznie rozwijamy rynek urządzeń do dystrybucji kawy soków i innych napojów łącząc dokonania sprzedażowe z profesjonalnym serwisem technicznym oferowanych urządzeń.

Szanując oczekiwania i potrzeby Klientów wraz z naszymi specjalistami robimy wszystko by pomóc osiągnąć ich cele biznesowe. Jesteśmy zorientowani na kontynuowaniu rozwoju produktów oraz serwisu dla satysfakcji najbardziej wymagających Klientów. W lutym 2002 roku otrzymaliśmy akredytację HACCAP w zakresie bezpieczeństwa produkcji, przygotowania i sprzedaży żywności.

WIZJA

“Być wiodącym przedsiębiorstwem dostarczającym nie-alkoholowe napoje oraz soki wraz z systemami do ich dystrybucji i serwowania”.

MISJA

„Gwarantować dostarczanie optymalnej oferty nie-alkoholowych napojów oraz soków w segmencie HORECA, które przynoszą naszym Klientom najwyższą wartość dodaną i satysfakcję dla Ich Gości".