KAWA DLA HOTELI I GASTRONOMII

Jako Oficjalny Dystrybutor Lavazza w Polsce zajmujemy się również kompleksową obsługą i serwisem w kanale HORECA. Wyposażamy, sprzedajemy oraz dzierżawimy profesjonalne ciśnieniowe ekspresy kolbowe i automatyczne oraz inne urządzenia specjalne będące uzupełnieniem oferty kawy lub pozwalające podać kawę na zimno, na gęsto czy w inny ciekawy czy nietypowy sposób.

W naszej ofercie dla HORECA znajdą Państwo wszystko czego trzeba, aby móc cieszyć się doskonałą kawą Lavazza podczas hotelowego śniadania, wielu godzin spędzonych na konferencji spotkaniach biznesowych czy szkoleniach. Nasza kompleksowa oferta zawiera aromatyczne mieszanki kawy od Lavazza, ekspresy dostosowane do potrzeb Klienta od wiodących producentów oraz eleganckie akcesoria zaprojektowane przez najlepszych światowych projektantów.

Sprawdź ofertę

OFERTA SKROJONA NA MIARĘ

Każdy z naszych Klientów może liczyć na indywidualnie skomponowaną ofertę, która w 100% zaspokoi potrzeby Państwa lokalu. Przedsiębiorcy mogą wybrać dogodna dla siebie formę współpracy. Oferujemy możliwość dzierżawy ekspresu dostosowanego do potrzeb Klienta, oraz regularne dostawy ulubionej mieszanki kawy Lavazza. Po podpisaniu umowy Klient nie musi martwić się o zaopatrzenie, ponieważ nasi pracownicy dbają o dostawy w ustalonych odstępach czasu.

KAWA ZIARNISTA

Do ekspresów automatycznych i vendingu.

Jako oficjalny dystrybutor kawy Lavazza w Polsce polecamy naszym Klientom najlepsze włoskie mieszanki w dużych, ekonomicznych opakowaniach. Najbardziej popularne kawy wybierane przez naszych Klientów to: Lavazza Crema e Aroma, nowe mieszanki z linii Lavazza Expert wzbogacone o smak i aromat suszonych owoców i kwiatów oraz Lavazza Pronto Crema i Lavazza Pronto Crema Intenso preferowane przez miłośników mocnego, włoskiego espresso z gęstą cremą, tak charakterystyczną dla kawy Lavazza.

Z naszych usług korzystają zarówno hotele serwujące kawę Lavazza na śniandanie, konferencje, szkolenia czy duże lokale takie jak: kawiarnie, restauracje, puby, dyskoteki, stacje benzynowe. Mamy również doskonale dopasowną ofertę dla średnich i mniejszych lokalizacji jak:kawiarenki, przydrożne restauracje, cukiernie, piekarnie, fast-food-y, sklepiki szkolne czy szpitalne oraz wiele, wiele innych… Jednym słowem potrafimy dopasować ofertę kaw Lavazza do potrzeb i preferencji naszych klientów w każdej lokalizacji. Kawa Lavazza to nie tylko kawa ziarnista w torbach do samodzielnego mielenia. Najnowszym rozwiązaniem między innymi dla HORECA jest system porcjowanej kawy ziarnistej, fabrycznie zmielonej i zamkniętej hermetycznie w kapsułach. 

FABRYCZNIE PORCJOWANA KAWA

Naszym Klientom HORECA polecamy także niezawodny system Lavazza BLUE - KAWA W KAPSUŁKACH – prosty sposób na zawsze idealną porcję espresso. Lavazza w kapsułkach to system jednorazowych porcji fabrycznie zmielonej prawdziwej kawy zamkniętej hermetycznie w kapsułkach. Kapsułki to gwarancja zawsze świeżej kawy w idealnej proporcji oraz prosty, szybki sposób przygotowania napoju. To zaawansowana technologia w prostym wydaniu i intuicyjnej obsłudze oraz łatwym utrzymaniu porządku . Teraz każdy może w dowolnym czasie delektować się autentycznym włoskim espresso. Wystarczy wybrać ulubioną mieszankę kawy w kapsułce, włożyć ją do ekspresu, nacisnąć przycisk i kawa gotowa! Za każdym razem tak samo perfekcyjnie zaparzona. W naszej ofercie są dostępne systemy Lavazza do przygotowywania kawy w kapsułkach: Lavazza Blue oraz Lavazza Espresso Point.

Wiemy, że Lavazza to gwarancja doskonałego połączenia tradycji, nowych technologii, niezawodności oraz unikalnych połączeń smakowych docenianych przez konsumentów na całym świecie. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu w dostarczaniu rozwiązań i współpracy z lokalami gastronomicznymi w Polsce. Wiemy, że system Lavazza BLUE to korzystne rozwiązanie, które zapewnia właścicielom lokali realne zyski i stałych klientów ceniących wysoką jakość usług. Jeśli otwierasz lokal gastronomiczny, prowadzisz kawiarnię lub restaurację, szukasz łatwego w obsłudze rozwiązania do przygotowywania kawy i innych gorących napojów dobrze trafiłeś! Jesteśmy po to, aby pomóc Państwu określić zapotrzebowanie na kawę i przygotować indywidualną ofertę dla Państwa firmy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Sprawdź szczegóły