GASTRONOMIA

Jako Oficjalny Dystrybutor Lavazza w Polsce zajmujemy się również kompleksową obsługą i serwisem w kanale HORECA. Wyposażamy, sprzedajemy oraz dzierżawimy profesjonalne ekspresy kolbowe, ciśnieniowe oraz inne urządzenia specjalne będące uzupełnieniem oferty kawy lub pozwalające podać kawę na zimno, na gęsto czy w inny ciekawy czy nietypowy sposób.

Z naszych usług korzystajązarówno duże lokale takie jak: kawiarnie, restauracje, hotele, puby, dyskoteki, stacje benzynowejak również średnie i mniejsze lokalizacje takie jak: kawiarenki, przydrożne restauracje, cukiernie, piekarnie, fast-food-y, sklepiki szkolne czy szpitalneoraz wiele, wiele innych…

Jednym słowem potrafimy dopasować naszą ofertę do potrzeb i preferencji naszych klientów w każdej lokalizacji.Najnowszym rozwiązaniem między innymi dla HORECA jest system porcjowanej kawy ziarnistej, fabrycznie zmielonej i zamkniętej hermetycznie w kapsułach.

DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Po pierwsze: Wiemy, że Lavazza to gwarancja doskonałego połączenia tradycji, nowych technologii, niezawodności oraz unikalnych połączeń smakowychdocenianych przez konsumentów na całym świecie.

Po drugie: opieramy się na wieloletnim doświadczeniu w dostarczaniu rozwiązań i współpracy z lokalami gastronomicznymi w Polsce. Wiemy, że system Lavazza BLUE to korzystne rozwiązanie, które zapewnia właścicielom lokali realne zyski i stałych klientów ceniących wysoką jakość usług.

Jeśli otwierasz lokal gastronomiczny, prowadzisz kawiarnię lub restaurację, szukasz łatwego w obsłudze rozwiązania do przygotowywania kawy i innych gorących napojów dobrze trafiłeś!

KONTAKT

NAJCZĘSTSZE PROBLEMY WŁAŚCICIELI LOKALI GASTRONOMICZNYCH

CZY ZAPASY KAWY NAPRAWDĘ TAK SZYBKO SIĘ KOŃCZĄ?

Jeśli w Twoim biznesie nie jesteś w stanie dokładnie sprawdzić i zaplanować zużycia poszczególnych produktów, narażasz się na wysokie straty, których możesz uniknąć.

Rozwiązanie?

System Lavazza BLUE to 100% sprawdzalność zapasu kawy: 100 kapsuł = 100 paragonów z kawą!Ani mniej, ani więcej. System Lavazza BLUE pozwala Ci zamówić więcej produktu przy jednym zamówieniu (co zazwyczaj wiąże się z niższą ceną hurtową - OSZCZĘDZASZ!) bez obawy o straty na świeżości produktów ( ZAWSZE ŚWIEŻY PRODUKT!). Każda kapsułka jest szczelnie zamknięta. Może być przechowywana nawet przez kilka miesięcy bez 1% straty na świeżości kawy!

CZY NAPRAWDĘ POTRZEBUJĘ PROFESJONALNEGO BARISTY?

Nie oszukujmy się, współcześni konsumenci przywiązują ogromną wagę do jakości produktów, za które płacą. Wystarczy kilka złych opinii o Twoim lokalu w sieci, kilka negatywnych komentarzy w rozmowach ze znajomymi i grono twoich potencjalnych klientów mocno się kurczy. Dbając o najwyższą jakość obsługi w swoim biznesie możesz inwestować w kosztowne szkolenia dla pracowników lub...

Rozwiązanie?

Zapewnić swoim stałym pracownikom sprzęt, który został zaprojektowany z myślą o wydawaniu doskonałej kawy za pomocą jednego przycisku! Zawsze tak samo doskonała filiżanka świeżo zaparzonej kawy, niezależnie od doświadczenia osoby, która ją przygotowuje - TO MOŻLIWE DZIĘKI LAVAZZA BLUE! Kolejna OSZCZĘDNOŚĆ dla Ciebie - inwestujesz raz w odpowiedni ekspres i niezależnie od kadry, kawa w Twoim lokalu zawsze jest perfekcyjna.

CZY MOIM KLIENTOM NIE ZNUDZI SIĘ WCIĄŻ TA SAMA KAWA?

Każdy chce czasem spróbować czegoś nowego. Twoi klienci także. Zazwyczaj właściciele lokali gastronomicznych mają swoje sprawdzone mieszanki kawy, które od lat podają klientom. Wielu producentów kawy nie eksperymentuje, nie poszukuje nowych rozwiązań, bazując na najlepiej rotujących produktach od lat. Brak nowości może rzeczywiście w którymś momencie znudzić Twoich klientów.

Rozwiązanie?

Lavazza od wielu lat rozwija swoje laboratorium, w którym bariści, kucharze, naukowcy i designerzy pracują nad nowymi produktami. TU NIE MA MIEJSCA NA NUDĘ.Również system Lavazza BLUE jest regularnie rozszerzany o nowe smaki mieszanek oraz nowe ulepszone ekspresy.

CZY KAPSUŁKI TO TA SAMA JAKOŚĆ KAWY CO ŚWIEŻO MIELONE ZIARNA?

Istnieje spore grono zwolenników kawy ziarnistej, którą mieli się przed samym parzeniem. To prawda, że nie ma nic lepszego od zapachu świeżo zmielonych ziaren! Te same osoby wykluczają więc stosowanie kapsułek. Przecież odbierają one całą przyjemność "kawowego" rytuału! Jednak nie każdy wie, że nawet najlepiej przechowywana kawa ziarnista traci swoją świeżość po ok. 2 tygodniach. Czy stać Cię na to, aby kupować mniejsze opakowania w wyższej cenie lub wyrzucać nieświeży produkt?

Rozwiązanie?

W jednej kapsułce Lavazza znajduje się zazwyczaj 6,5-8 gramów świeżo mielonej kawy, czyli tyle, ile przy standardowym załadunku kawy w ekspresach, które możecie spotkać w najlepszych restauracjach. Każde opakowanie jest szczelnie zamykane i otwierane dopiero w momencie przygotowywania kawy.Nie ma tutaj mowy o jakichkolwiek stratach na świeżości czy jakości produktu nawet po długim czasie od zakupu kapsułek. Możesz kupić większy zapas kawy w korzystnej cenie i nie martwić się o utratę świeżości.

ZOBACZ, KTO JUŻ WYBRAŁ SYSTEM LAVAZZA BLUE!

PIJALNIE CZEKOLADY E.WEDEL

Wszystkim doskonale znane miejsca, oprócz doskonałej czekolady, oferują swoim klientom także włoskie espresso Lavazza.

FORNETTI

Czyli największa w Polsce sieć minipiekarni i kawiarenek, specjalizująca się w produkcji, wypieku oraz sprzedaży półfrancuskich i francuskich ciasteczek oraz słonych przekąsek. Klienci Fornetti do pysznych wypieków popijają aromatyczne espresso Lavazza. W kawiarenkach Fornetti kawa przygotowywana jest w ekspresach LB 2500 PLUS (dostępny TUTAJ – LB 2500 ). To doskonały wybór dla małych kawiarni oraz biur. Ekspres jest bardzo prosty w obsłudze i pozwala przygotować 6 rodzajów napojów mlecznych najczęściej wybieranych przez klientów m.in. cappuccino, macchiato czy espresso.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z WYBORU SYSTEMÓW LAVAZZA

  • sprawdzalność zapasu kawy / policzalność (100 kapsuł to 100 paragonów z kawą)
  • brak potrzeby starannej dbałości o przechowywanie otwartej kawy oraz brak strat produktu
  • mniejsza możliwość nadużyć i olbrzymia łatwość w użyciu nie bez znaczenia przy rotacji personelu
  • mniejsze nakłady finansowe na szkolenia i kontrolę jakości końcowego produktu
  • nigdy więcej problemów z młynkiem (ustawienia, czyszczenie, nieszczelności, koszty zakupu)
  • oszczędność czasu i czystość miejsca pracy, łatwość obsługi
  • możliwość pracy na kilku mieszankach kawy nie tracąc przy tym, na jakości produktu oraz co ważne na jego stratach
  • kompletne menu kawowe (księga receptur LAVAZZA)
  • idealne także dla Cateringów zewnętrznych