EKOLOGIA I EKONOMIA

Endurance/Nektar Natura to ekologia i ekonomia – ochrona środowiska i niższe koszty!

Zawartość naszych opakowań jest produktem skoncentrowanym, co oznacza, że aby go transportować i przechowywać, potrzeba mniej opakowań niż w wypadku innego soku czy napoju. Tym samym wytwarza się wielokrotnie mniej odpadów, zużywa mniej energii do chłodzenia i wykorzystuje mniej przestrzeni do przechowywania.

Wszystko to oznacza dużo niższe koszty w porównaniu z tradycyjnym sokiem czy napojem i sposobem jego pakowania – butelkami lub opakowaniami typu Tetrapak. Decyzja, by wybrać 100SOK lub inne nasze produkty oznacza działania przyjazne naturze: oszczędzamy energię, obniżamy emisję szkodliwych substancji do środowiska oraz produkujemy mniej śmieci. Co więcej, opakowania naszych produktów wykonane są z surowców w pełni odnawialnych i należy je przekazywać do recyklingu.

Ponieważ nasze rozwiązanie serwowania redukuje do minimum potrzebę ingerencji ludzi, dodatkowo oszczędzasz także na kosztach pracy. Ze względu na system pakowania naszych produktów unikasz bowiem dźwigania i przenoszenia ciężkich paczek oraz zgrzewek.

Przykład: Dla 200 Gości potrzebujesz około 40 litrów soku lub napoju jednorazowo (0,2 litra na osobę), czyli 40 opakowań Tetrapak. Tymczasem z jednego opakowania NEKTAR NATURA otrzymasz nawet do 180 litrów napoju, czyli prawie 1000 szklanek. Oznacza to, że w skali miesiąca zużyjesz 10 opakowań NEKTAR NATURA zamiast nawet 1800 opakowań innego produktu. Ogromna oszczędność miejsca w magazynie oraz ilości wyrzucanych odpadów.


DOSKONAŁA JAKOŚĆ I NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

 • Jeśli stawiasz sobie wyzwanie, aby łatwo i w sposób nieprzerwany serwować schłodzone soki lub napoje dla swoich Gości...
 • Jeśli zmęczyło Cię codzienne przelewanie z kartonów do dzbanków lub problemy z utylizacją zużytych opakowań...
 • Jeśli szukasz systemowego rozwiązania, zapewniającego stały dostęp nie tylko do soku czy napoju, lecz także do schłodzonej, filtrowanej wody...
 • Jeśli potrzebujesz zaoszczędzić przestrzeń i dostosować rozwiązanie do specyficznej sytuacji...
 • Jeśli myślałeś o mobilnym systemie serwowania soków lub napojów, działającym skutecznie, czy to w sali śniadań, czy podczas przerwy w konferencji...
 • Jeśli marzysz o jeszcze lepiej działających dyspenserach soków, napojów i wody...

Sprawdź nas!

Nektar Natura jest kluczowym dostawcą kompleksowych rozwiązań na rynku Europejskim w segmencie HORECA. Nasz model biznesowy oferuje klientom HORECA uniwersalne (all-in-one) rozwiązania zimnych i ciepłych napojów bezalkoholowych, łącznie z dystrybutorami i urządzeniami chłodzącymi oraz bezpłatną pomocą techniczną w jednym kompleksowym pakiecie i pod jedną zaufaną marką. Wszystko w zależności od potrzeb oraz poziomu cenowego oczekiwanego produktu. Nasze produkty zawierają minerały, olejki aromatyczne, witaminy itp. Oferujemy także produkty do serwowania napojów gazowanych wysokiej jakości. Cały proces produkcyjny podporządkowany jest osiąganiu pełnego smaku w trosce zarówno o konsumenta, jak i bezpieczeństwo samego produktu. Oferujemy unikatowe rozwiązanie techniczne z możliwością instalacji w niemal każdym miejscu, każdorazowo dostosowane do Twoich potrzeb, zapewniające Twoim Gościom stały dostęp do świeżego soku, napoju i wody. Ponad 200 odmian smakowych. Ta wyjątkowa usługa zapewnia korzystanie z różnego rodzaju dyspenserów, a także wybór naturalnych soków owocowych i napojów – od klasycznego pomarańczowego czy jabłkowego aż po najbardziej wyszukane owoce egzotyczne lub smaki typu "cola" czy "tonic" Dzięki regularnym odwiedzinom naszego serwisu technicznego masz pewność należytego działania systemu. Stałe zadowolenie i satysfakcja Twoich Gości - jesteśmy przekonani, że sprostamy Twoim oczekiwaniom.

Wierzymy, że Wam pomagamy!

 • Podstawowe składniki wszystkich oferowanych przez nas produktów do przygotowania soków i napojów to to zawsze owoce..
 • Produkowane są w taki sposób, aby zachować maksymalną ilość naturalnych witamin i minerałów.
 • Wytwarzane są ściśle wg zasad określonych w międzynarodowych certyfikatach. Gwarantuje to najwyższą jakość.
 • Dział Badań i Rozwoju oraz Dział Produkcji, dokładając wszelkich starań, osiągają efekt doceniamy przez Konsumentów w całej Europie – od najwyższej klasy hoteli globalnych sieci aż po najbardziej wymagających Klientów indywidualnych.
 • Atrakcyjna relacja ceny do jakości wynika z redukcji kosztów operacyjnych, czyli obniżonej ilość odpadów produkcyjnych, a także oszczędności związanych z transportem i magazynowaniem.
 • Koszty restauracji są dodatkowo redukowane dzięki zastosowaniu automatycznych dyspenserów oraz bardziej ekonomicznej i praktycznej technologii, wykorzystywanej podczas serwowania, która oszczędza czas i wysiłek pracowników.


NASZE PRODUKTY

Dla najbardziej wymagających gości hotelowych (cztero i pięciogwiazdkowych), stworzyliśmy wysokiej jakości produkt pod marką 100SOK. To zagęszczone soki o smaku jabłka, owoców leśnych czy kwiatu bzu. Zagęszczone soki owocowe na bazie miąższu z pomarańczy i innych są podstawą naszych koncentratów i mogą być przetwarzane za pomocą dyspenserów a także bez nich w zależności od potrzeb restauracji czy zakładu żywienia.

Oferujemy soki o 100% zawartości owoców bez dodatku cukru lub sztucznych słodzików czy innych składników a także koncentraty z min. 80% zawartości owoców, obniżonej zawartości cukru, bogate w miąższ i wspierające zdrowszy styl życia. Produkty te mają bogaty smak, wysoką zawartość owocowej pulpy i naturalne cząstki owoców.

Oferujemy także koncentraty z 25-80% zawartością owoców, aby zaspokoić wysoką jakość i potrzebę orzeźwienia gości w okresie letnim. Linie te zostały opracowane w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów i partnerów podczas najcieplejszych pór roku.

Nasza cała oferta jest znacznie rozszerzona o wiele dodatkowych produktów, starannie dobranych w celu zaspokojenia lokalnych potrzeb naszych partnerów na całym świecie. Byliby Państwo zaskoczeni, jak upodobania i potrzeby konsumentów różnią się od kraju do kraju w zależności n.p. od kultury. Naszym zadaniem jest, aby zadowolić jak najwięcej z nich. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że klienci na całym świecie uznają nas za najbardziej kompetentnego partnera. Aby spełnić potrzeby hotelu lub restauracji, soki i napoje Nektar Natura są podzielone na poszczególne grupy - każda z nich przeznaczona jest do segmentu użytkowników i możliwie najlepszy stosuneki między jakością a ceną produktu.


Dlaczego oferta Nektar Natura / Endurance to najlepszy wybór?

Najlepsze i najbardziej niezawodne urządzenia na rynku, wykwalifikowany zespół ludzi, bezpośrednia relacja z producentem, własne autoryzowane centrum serwisowe, sieć dystrybucyjna oraz zdolność adaptacji do potrzeb rynku to obszary z których jesteśmy szczególnie dumni.

 • Rozwiązania uznane wśród Klientów - referencje
 • Oferta urządzeń dostosowana do potrzeb każdej lokalizacji – indyswidualne instalacje
 • Zaawansowane technologicznie urządzenia i osprzęt
 • Międzynarodowe certyfikaty i normy techniczne oraz spożywcze
 • Nowoczesny design z możliwością personalizacji wyglądu by dostosować sprzęt do wnętrze lokalu
 • Zgodność rozwiązania z HACCP
 • Setki zadowolonych klientów w Polsce i kilkanaście tysięcy na świecie.


Dostawa i instalacja

Jesteśmy niezawodnym partnerem oraz doradcą. Zajmiemy się dostosowaniem naszej oferty do Twoich potrzeb i oczekiwań.

 • Odpowiadamy za projekt oraz za wykonanie instalacji zasilającej urządzenia.
 • Po zainstalowaniu urządzenia do serwowania soków lub napojów zajmiemy się jego bieżącą obsługą techniczną.
 • Usługa zostanie wykonana na czas w dogodnym dla Ciebie terminie.
 • Dzięki najwyższym parametrom technicznym i łatwości obsługi urządzenie oraz instalacja zapewnią Ci zadowolenie Gości oraz personelu.

Na partnerskich zasadach… Sprzęt przyjazny obsłudze technicznej. Czytelne instrukcje postępowania dla personelu. Pomoc w postępowaniu zgodnie z zasadami higieny.

Relacje z naszymi Klientami są dla nas najważniejsze. Wiemy, że niezawodny i odpowiedzialny partner, dostępny zawsze wtedy, gdy trzeba rozwiązać problem, jest ważny dla naszych Klientów. Bez wahania kontaktuj się z nami w potrzebie.

KONTAKT

Długoterminowa opieka i obsługa techniczna ze strony Endurance gwarantują potrzebne wsparcie w obszarze higieny i bezpieczeństwa użytkowania naszych dyspenserów oraz instalacji wodnej.

Ponieważ jakość i szybkość działania serwisu są ważne dla naszych Klientów staramy się ciągle rozwijać te obszary.