Aktualności

Targi WORLDHOTEL 2014

Od 17-ego do 19-ego września 2014 roku wystawialiśmy się na Targach World Hotel w Warszawie. To organizowane od kilku lat wydarzenie jest jedynym skierowanym wyłącznie do osób związanych bezpośrednio z sektorem hotelarskim.
To ściśle biznesowe spotkanie, podczas którego prezentowane są  produkty i usługi oraz najnowsze rozwiązania przeznaczone dla obiektów noclegowych o różnym standardzie.

Czytaj więcej...

Targi VENDING POLAND 2014

Endurance na cyklicznych targach Vending Poland jest jednym z ważniejszych wystawców. Świadczy o tym charakter i zakres oferty oraz wielkość powierzchni wystawienniczej. Ze względu na wagę tego wydarzenia jest to także doskonała okazja na spotkanie większości przedstawicieli branży vendingowej w Polsce. Organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Vendingu (PSV), którego jednym z celów jest promowanie branży i działanie na rzecz jej rozwoju.

Czytaj więcej...

Targi Expo Sweet

W dniach 18-20 lutego 2014 r Endurance s.c wzięła udział jako Wystawca w szóstej edycja Targów Expo Sweet. Impreza odbyła się w hali targowej MTPolska przy ul. Marsa 56 w Warszawie. Prezentowaliśmy ofertę systemów kapsułowych Lavazza Espresso Point jako rozwiązania dla sklepików piekarniczych, cukierni czy lodziarni, także sezonowych.

 

Czytaj więcej...