Aktualności

29/11/2022
Kawa Lavazza dla biur w sklepie ofix.pl

W Endurance dostarczamy partnerom biznesowym najwyższej jakości rozwiązania Lavazza. Naszą przewagą konkurencyjną jest bezpośrednia współpraca z włoskim producentem, dzięki czemu możemy zagwarantować 100% oryginalności produktów, a także elastyczność i indywidualne podejście do współpracy.

Ciągły rozwój jest dla nas bardzo ważny. Dlatego wciąż poszerzamy zakres działalności oraz ofertę. Cieszymy się z sukcesów naszych partnerów biznesowych, nowych realizacji, które wspólnie wdrażamy, dostrzegając wiele możliwości płynących ze wspólnych przedsięwzięć.

Działamy na rynku B2B, podobnie, jak wielu z naszych klientów. Jednym z obszarów działania jest OCS (Office Coffee Service). W tym zakresie współpracujemy m.in. z prężnie rozwijającą się firmą Ofix Lewandowski sp.j – właścicielem sklepu internetowego >>> ofix.pl.

Z oferty sklepu korzystają przede wszystkim właściciele i pracownicy biur. Szeroki wybór produktów od artykułów biurowych, wyposażenia biura, po produkty spożywcze, w tym kawę Lavazza, pozwala klientom w prosty, szybki sposób uzupełnić zaopatrzenie w firmie na korzystnych warunkach.

Jeśli Ty także chcesz dołączyć do grona naszych partnerów biznesowych, skontaktuj się z nami: > KONTAKT 

Z przyjemnością porozmawiamy o współpracy.

< Powrót

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.