Aktualności

15/2/2023
Spotkanie zespołu Endurance - relacja

Pierwsze tegoroczne spotkanie zespołu Endurance za nami! Cieszymy się, że udało nam się spotkać w tak licznym gronie. Przez dwa dni intensywnie omawialiśmy sprawy związane z rozwojem firmy. Analizy, podsumowania, wnioski i w końcu ambitne cele na kolejne miesiące.

Miliony espresso Lavazza dla B2B

W roku 2022 zespół Endurance dostarczył klientom biznesowym w całej Polsce aż 100 milionów porcji kawy Lavazza, czyli miesięcznie we wszystkich firmach klientów, z którymi współpracujemy było to ponad 8 milionów filiżanek! W ciągu każdej sekundy sprzedawaliśmy 13 kaw!

Pobiliśmy kolejny rekord sprzedaży, zaopatrując przedsiębiorstwa w doskonałej jakości produkty włoskiego producenta. Jest to dla nas powód do dumy i mamy nadzieję, że ten rok będzie równie efektywny.

Najlepiej sprzedającą się kawą ziarnistą, spośród 786 870 kg kawy Lavazza, którą dostarczyliśmy klientom w ubiegłym roku, była mieszanka ziaren Lavazza Crema e Aroma Blue (dostępna w naszym sklepie). Jest to zdecydowanie top 1 wśród rekomendowanych przez klientów kaw ziarnistych.

Biznes to także relacje

Podobnie jak w kontaktach z klientami, tak i we własnym gronie stawiamy na dobre relacje. A te wymagają nie tylko współpracy zawodowej, ale też sympatii oraz pozytywnego nastawienia. Pierwszy dzień podsumowań zakończyliśmy wyśmienitą kolacją w przyjemnej atmosferze.

Zobacz relację!

< Powrót

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.