Aktualności

29/5/2023
Lyreco Supplier Day 2023 - relacja

Od wielu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Lavazza w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie klientom biznesowym najlepszej jakości produktów oraz doskonałej obsługi.


W Endurance stawiamy na pozyskiwanie kontrahentów otwartych na długofalowe współprace. Jednym z nich jest firma Lyreco.

W maju mieliśmy przyjemność uczestniczyć w corocznym Supplier Day, dedykowanym dostawcom Lyreco. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy najnowsze rozwiązania i produkty Lavazza oraz częstowaliśmy uczestników aromatyczną kawą.

Wydarzenie rozpoczęło się 17 maja od wspólnej kolacji w warszawskiej restauracji STIXX. Kolejny dzień to już oficjalna część prezentacji oferty wystawców, konferencja i panele tematyczne.

Na naszym stoisku pojawił się Marco Barbieri, pełniący obecnie funkcję Country Sales Manager Poland w firmie Lavazza, który rozmawiał o dalszej współpracy z managerami z Lyreco.

Udział w Supplier Day będziemy wspominać bardzo pozytywnie. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń i umacniania relacji biznesowych.

Zachęcamy do obejrzenia relacji.

< Powrót

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.