Aktualności

18/7/2023
Lavazza podczas II Festiwalu im. Piotra Machalicy

W ostatnim miesiącu mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym w Częstochowie.


Firma Endurance była jednym ze sponsorów II Festiwalu im. Piotra Machalicy, podczas którego przez kilka tygodni miłośnicy twórczości artysty mogli doświadczać niezapomnianych wrażeń.

Jako oficjalny dystrybutor rozwiązań kawowych i produktów Lavazza w Polsce przygotowaliśmy dla uczestników Festiwalu kącik kawowy z ekspresem Lavazza Firma Inovy & Milk w roli głównej. Każdy mógł podejść i samodzielnie przygotować dla siebie ulubioną kawę czarną lub mleczną w zaledwie kilka chwil.

Z własnego doświadczenia, a także z opinii naszych klientów biznesowych wiemy, że system Lavazza Firma to nie tylko wygodne rozwiązanie dla biur czy mniejszych lokali gastronomicznych, ale także niezawodne i praktyczne wsparcie podczas wszelkiego rodzaju eventów.

Intuicyjna obsługa ekspresu, policzalność porcji oraz gwarancja zawsze tej samej doskonałej kawy, jak z kawiarni, sprawiają, że Lavazza Firma z powodzeniem sprawdza się podczas wydarzeń kulturalnych, biznesowych czy spotkań networkingowych.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy uczestniczyć w tak wyjątkowym wydarzeniu i dzielić się z Wami doskonałą włoską kawą Lavazza.

< Powrót

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.