Aktualności

28/9/2023
Szkolenie w Lavazza Training Center

Za nami profesjonalne, inspirujące, doskonale przygotowane szkolenie w Lavazza Training Center.

Nasi menadżerowie oraz pracownicy działu serwisowego mieli okazję poszerzyć swoja wiedzę o kawie - jej odmianach, czynnikach wpływających na smak i aromat oraz najlepszych praktykach związanych z jej przygotowaniem.


Szkolenie poprowadził Arkadiusz Domurad, który jest głównym Trenerem zespołu Lavazza w Polsce, od ponad 10 lat Trenerem Baristów, utytułowanym Wicemistrzem Polski Baristów, a także Drugim Wicemistrzem Polski Latte Art. Od lat związany również ze światem kawy wysokiej jakości oraz międzynarodowym stowarzyszeniem - Speciality Coffee Association.

To była dla nas doskonała okazja, aby uaktualnić informacje związane z kawą Lavazza na poziomie merytorycznym i praktycznym. Dzięki ciągłemu poszerzaniu wiedzy, możemy oferować naszym klientom najwyższą jakość obsługi oraz służyć pomocą w wyborze produktów, które doskonale trafiają w indywidualne gusta smakowe i aromatyczne. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz relację!

< Powrót

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.