Aktualności

25/1/2024
Podsumowanie roku 2023

Wytrwale do celu! W Endurance nie może byc inaczej ;) W dniach 18.01-19.01.2024 odbyło się podsumowanie ubiegłego roku. Poza oficjalną prezentacją wyników, mieliśmy okazję spędzić niezapomniane chwile we wspólnym gronie.


Tym razem wybraliśmy się do Wrocławia. W czwartek zmierzyliśmy się na torze gokartowym. Była to świetna okazja do wspólnej rozrywki oraz zdrowej rywalizacji. Zwycięzcą małego Grand Prix został Patryk Wiśniewski, który najszybciej pokonał okrążenie.

Wieczorem spotkaliśmy się na kolacji, podczas której spędziliśmy miło czas.

W piątek odbyła się prezentacja wyników oraz podsumowanie 2023 roku sprzedażowego.

Oto kilka ważnych faktów z podsumowania roku 2023, które świadczą o ciągłym rozwoju Endurance i są efektem wspólnej pracy naszego zespołu.

- ponad 100 milionów sprzedanych filiżanek kawy rocznie

- 3 najlepiej sprzedające się kawy Lavazza to Crema e Aroma, Qualita Rossa, Qualita Oro

- wystawialiśmy ponad 50 faktur każdego dnia pracy

- prawie 9 palet opuszczało nasz magazyn każdego dnia

Zmotywowani i gotowi na nowe wyzwania realizujemy kolejne, ambitne cele na rok 2024. Mamy nadzieję, że za 12 miesięcy będziemy mogli się pochwalić kolejnymi sukcesami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich przedsiębiorców, którzy cenią najwyższej jakości kawę, rozwiązania kawowe skrojone na miarę potrzeb klienta oraz doskonałą obsługę.

< Powrót

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.