Aktualności

30/1/2024
32. Finał WOŚP w Warszawie – relacja

Lavazza po raz kolejny rozgrzewała serca podczas 32. Finału WOŚP w Warszawie, a nasz zespół tradycyjnie dbał o to, aby dla nikogo nie zabrakło gorącej, włoskiej kawy.

Podczas Finału wolontariusze oraz uczestnicy wydarzenia tłumnie odwiedzali kawiarenkę Lavazza, gdzie serwowano różne warianty przepysznej kawy w nowoczesnych ekspresach Lavazza Firma. Na miejscu pojawiły się także automaty vendingowe.

Wspaniała atmosfera, mnóstwo pozytywnej energii i cudowni ludzie o wielkich sercach – tak możemy podsumować 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cieszymy się, że wspólnie z przedstawicielami Lavazza mogliśmy ponownie być w centrum wydarzeń i aktywnie wspierać tegoroczny cel.

Sam Finał to jeszcze nie koniec…

Wciąż trwają specjalne aukcje przygotowane przez Lavazza!

WYJĄTKOWY ZESTAW FILIŻANEK LAVAZZA ZAPROJEKTOWANYCH PRZEZ JURKA OWSIAKA

Ceramiczne filiżanki Lavazza tworzą piękny zestaw, który może być wspaniałą pamiątką i przywołaniem miłych wspomnień z Finału, a także ozdobą domu. Niezwykła gratka dla wielbicieli włoskiej aromatycznej kawy, którzy chcą nadać jej większej wyjątkowości oraz wesprzeć cel 32. Finału WOŚP „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Projekty graficzne osobiście przygotowane przez Jurka Owsiaka.

Link to aukcji TUTAJ

PODWÓJNE ZAPROSZENIE OD LAVAZZA NA SEANS ULUBIONEGO FILMU JURKA OWSIAKA - REJS W WARSZAWSKIM KINOGRAMIE, POPRZEDZONY PRZEMOWĄ JURKA

Rejs to kultowa czarno-biała komedia z 1970 roku w reżyserii Marka Piwowskiego, która zajmuje istotną rolę w historii polskiego kina. Film zasłynął jako jeden z pierwszych polskich filmów pełnometrażowych zrealizowanych metodą improwizacji.

KINOGRAM mieści się w przestrzeni Fabryki Norblina w Warszawie i swoim wystrojem nawiązuje do jej industrialnego stylu i historii. Wnętrza sal kinowych utrzymane są w chłodnym, artystycznym stylu vintage, przywodzącym na myśl złotą erę amerykańskich kin studyjnych.

W tych niezwykłych okolicznościach Lavazza proponuje specjalny seans filmu wybranego osobiście przez Jurka Owsiaka. Odpowiedni nastrój do oglądania oprócz wyjątkowego otoczenia zapewnią przedmowa Jurka Owsiaka oraz filiżanka aromatycznej włoskiej kawy Lavazza

Link to aukcji TUTAJ

ZOSTAŃ BARISTĄ Z LAVAZZA – BASIC

Kurs Barista Lavazza Basic kierowany do osób bez doświadczenia, chcących rozpocząć swoją profesjonalną przygodę z kawą.

Fachowa wiedza, praktyczne porady i szeroki wachlarz smaków naszych kaw, to Świat w który wprowadzi Was trener główny marki Lavazza w Polsce – Arkadiusz Domurad.

Szkolenie można zrealizować indywidualnie, bądź też można zaprosić swoich bliskich, przyjaciół (maksymalnie 3 osoby) i spędzić ten czas na świetnej zabawie.

Link to aukcji TUTAJ

Serdecznie zachęcamy do udziału w licytacjach.

Zobacz też naszą relację z 32. Finału WOŚP!

< Powrót

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.