ROZWIĄZANIA NA SALE ŚNIADAŃ I KONFERENCJE

ROZWIĄZANIA SAMOOBSŁUGOWE

Nowoczesne, proste w obsłudze ekspresy idealnie sprawdzające się na konferencjach czy w hotelowym bufecie. Dostępne zarówno w wariancie na kapsułki, jak i kawę ziarnistą.

W zależności od preferencji oraz potrzeb klienta, przygotowujemy indywidualną ofertę. Ekspres, kawa - w pakiecie lub nie. Kawa ziarnista lub kawa mielona w kapsułkach. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Twoje potrzeby. Zapraszamy do kontaktu.

ROZWIĄZANIA NA SALE ŚNIADAŃ I KONFERENCJE

Sprawdź >


ROZWIĄZANIA NA BAR

ROZWIĄZANIA DO OBSŁUGI PRZEZ BARISTĘ

Ekspresy gastronomiczne wymagają obsługi przez baristę. System jednorazowych porcji fabrycznie zmielonej prawdziwej kawy zamkniętej hermetycznie w kapsułkach. doskonale sprawdzi się w hotelowej restauracji, gwarantując klientom doskonały smak i aromat 100% włoskiego espresso.

Kawa to nie wszystko! W naszej ofercie także eleganckie akcesoria Lavazza, w tym filiżanki, spodki, stojaki na cukier czy serwetki w kilku wariantach kolorystycznych.

ROZWIĄZANIA NA BAR

Sprawdź >

Zamów szczegółową ofertę:
mail: biuro@endurance.net.pl
tel. +48 537 777 757

HOTELE I GASTRONOMIA

ROZWIĄZANIA NA SALE ŚNIADAŃ I KONFERENCJE

Śniadanie w hotelowym bufecie to doskonała okazja, aby zrobić na gościach jak najlepsze wrażenie. Kawa jest często nieodłącznym elementem porannego posiłku, dlatego warto zadbać o to, aby była jak najwyższej jakości. Rozwiązania, które oferujemy szczycą się nienaganną opinią. Zarówno mieszanki, jak i samoobsługowe ekspresy na kawę w kapsułkach i ziarnistą to gwarancja perfekcyjnego smaku i aromatu.

LAVAZZA BLUE
EKSPRESY AUTOMATYCZNE NA KAPSUŁĘ

Proste, nowoczesne rozwiązania dla hoteli.

Lavazza BLUE to doskonały wybór, jeśli szukasz rozwiązań łączących jakość, design i niezawodność. Urządzenia, wyposażone w dotykowy panel wyboru, ułatwią gościom hotelowym czy uczestnikom konferencji wybór napoju, a zaawansowana technologia ekspresu sprawia, że ulubiona kawa jest gotowa w niespełna minutę.

Więcej o systemie Lavazza BLUE > KLIKNIJ TUTAJ
ZAMÓW OFERTĘ: biuro@endurance.net.pl

LAVAZZA do NESPRESSO

Mieszanki Lavazza, urządzenia Nespresso.

Nowość! W naszej ofercie posiadamy kapsułki Lavazza kompatybilne z ekspresami Nespresso. Hotele, w których dotychczas korzystano z urządzeń Nespresso, mogą teraz zapewnić klientom smak i aromat idealnej włoskiej kawy zamkniętej w hermetycznych kapsułach Lavazza.

Więcej o systemie Lavazza do Nespresso > KLIKNIJ TUTAJ
ZAMÓW OFERTĘ: biuro@endurance.net.pl

SAECO
EKSPRESY NA KAWĘ ZIARNISTĄ

Automatyczne, samoobsługowe ekspresy na kawę ziarnistą.

Urządzenia Saeco na kawę ziarnistą to idealne połączenie niezawodności, jakości i prostoty w obsłudze. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, każdy jest w stanie przygotować doskonała kawę. Ekspresy Saeco dają możliwość przygotowywania cappuccino czy latte ze świeżym mlekiem.

Więcej o urządzeniach Saeco > KLIKNIJ TUTAJ

RHEAVENDORS
EKSPRESY NA KAWĘ ZIARNISTĄ

Automatyczne, samoobsługowe ekspresy na kawę ziarnistą.

Ekspresy automatyczne Rheavendors to eleganckie, nowoczesne urządzenia, wykonane z wysoką dbałością o każdy detal. Dotykowy panel wyboru oraz prostota w obsłudze sprawiają, że sam proces przygotowywania kawy jest czystą przyjemnością.

Więcej o urządzeniach Rheavendors > KLIKNIJ TUTAJ

LAVAZZA
KAWA ZIARNISTA

Profesjonalna linia mieszanek Lavazza.

Linia Lavazza Expert to specjalnie wyselekcjonowane ziarna Arabica oraz Robusta w różnych proporcjach, wzbogacone o aromatyczne dodatki w postaci suszonych owoców, kwiatów, czekolady i przypraw. W ofercie dla gastronomii posiadamy także inne mieszanki Lavazza, w tym intensywna Lavazza Gran Caffe czy popularna Lavazza Crema e Aroma.

Więcej o mieszkankach Lavazza > KLIKNIJ TUTAJ

HOTELE I GASTRONOMIA

ROZWIĄZANIA NA BAR

Od hotelowej restauracji goście wymagają nienagannej obsługi oraz najwyższej jakości produktów. Z rozwiązań Lavazza korzystają najbardziej prestiżowe restauracje, kawiarnie i hotele na świecie. W naszej ofercie znajdują się zarówno doskonałe mieszanki kawy ziarnistej Lavazza, jak i systemy kapsułowe stworzone z myślą o punktach gastronomicznych.

LAVAZZA BLUE
EKSPRESY GASTRONOMICZNE NA KAPSUŁĘ

System kapsułowy stworzony dla restauracji.

Lavazza BLUE to nie tylko mniejsze ekspresy dla biur czy punktów usługowych, ale także nowoczesne, profesjonalne urządzenia, które gwarantują ten sam niepowtarzalny smak i aromat włoskiej kawy za każdym razem. Szeroki wybór mieszanek w hermetycznie zamykanych kapsułach zapewnia pożądaną jakość mielonych ziaren oraz ułatwia planowanie zakupu pod względem zapotrzebowania (1 kapsułka to jedna porcja kawy).

Więcej o systemie Lavazza BLUE > KLIKNIJ TUTAJ
ZAMÓW OFERTĘ: biuro@endurance.net.pl

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.