VENDING

Wysoka jakość produktów, szybkość i łatwość obsługi oraz wydajność – automaty sprzedające Lavazza są idealnym rozwiązaniem dla dużych biur oraz firm, w których dostęp do świeżej i jakościowej kawy ma duże znaczenie.

Automaty vendingowe dostępne są w opcjach na kawę ziarnistą oraz kapsuły, które dzięki hermetycznemu opakowaniu gwarantują świeżość serwowanych mieszanek. Kawa z automatu nie musi już różnić się od kawy z kawiarni. Wszystkie automaty Lavazza są zaprojektowane tak, aby zaspokajać potrzeby konsumentów, w zgodzie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, które skutkują idealną kawą za każdym razem.

WYJĄTKOWA
JAKOŚĆ

Starannie wyselekcjonowane ziarna, precyzyjnie dobrane do stworzenia unikalnych mieszanek.

IDEALNA
GRAMATURA

Do 8 gramów kawy na porcję, aby stworzyć espresso idealne.

ZMIELENIE
KAWY

Precyzyjne zmielenie kawy pozwala uzyskać zawsze perfekcyjną esencję kawy, jak w kawiarni.

POWOLNA
EKSTRAKCJA

Umiejętnie dobrany czas ekstrakcji to gwarancja pełni smaku.

CIŚNIENIE
WODY

Optymalne ciśnienie zapewnia kremową konsystencję.

LAVAZZA PRONTISSIMO

Kawa instant to odpowiedź na potrzeby ogromnej liczby konsumentów. Prontissimo jest pierwszą mieszanką 100% Arabici, wzbogaconej o 10% kawy mielonej. Prontissimo to wysokiej jakości produkt instant spełniający oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Konsumenci cenią szybkość przygotowania.

Prontissimo powstaje w procesie liofilizacji. Dzięki tej metodzie obróbki, mieszanka zachowuje pełny, oryginalny i charakterystyczny aromat najwyższej jakości tradycyjnej kawy.

Zamów szczegółową ofertę:
mail: biuro@endurance.net.pl
tel. +48 537 777 757

VENDING

AUTOMATY VENDINGOWE

Nowoczesny design, sprawdzona jakość Lavazza, przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs oraz możliwość dostosowania funkcji do potrzeb klienta końcowego sprawiają, że nasze urządzenia cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród kupujących.

Automaty vendingowe Lavazza to doskonałe rozwiązanie, jeśli poszukujesz wartościowego rozwiązania kawowego dla firmy, ale zależy Ci również na racjonalnej cenie, zarówno w przypadku samej maszyny, jak i jej późniejszej eksploatacji.

Maszyny vendingowe Lavazza BLUE działają w oparciu o unikalny system kapsułowy, dzięki któremu każdy użytkownik otrzymuje zawsze doskonałą włoską kawę. Świeżą, aromatyczną, gęstą, jak z kawiarni.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej metody ekstrakcji kawy z zamkniętych hermetycznie kapsuł, maszyny nie muszą być wyposażone w kosztowne młynki do mielenia ziaren. Ma to ogromny wpływ na cenę urządzeń, bez strat dla jakości produktu końcowego.

Więcej o ofercie dla Vendingu > KLIKNIJ TUTAJ
ZAMÓW OFERTĘ > KLIKNIJ TUTAJ


Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.