KAWA DLA BIUR

Kawa w biurze to podstawa.
Nasza oferta to sprawdzone i cenione na całym świecie rozwiązania kawowe dla małych, średnich i dużych firm.

W zależności od preferencji oraz potrzeb klienta, przygotowujemy indywidualną ofertę. Ekspres, kawa - w pakiecie lub nie. Kawa ziarnista lub w kapsułkach. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Twoje potrzeby. Zapraszamy do kontaktu.

ROZWIĄZANIA KAPSUŁOWE

Sprawdź >

ROZWIĄZANIA NA KAWĘ ZIARNISTĄ

Sprawdź >

Zamów szczegółową ofertę:
mail: biuro@endurance.net.pl
tel. +48 537 777 757

KAWA DLA BIUR

ROZWIĄZANIA KAPSUŁOWE

Systemy kapsułowe to wygodny sposób na uzyskanie zawsze tej samej, doskonałej jakości kawy. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk. W naszej ofercie znajdują się najnowocześniejsze rozwiązania Lavazza, które doskonale sprawdzają się zarówno w mniejszych, jak i większych biurach. Poznaj ich zalety!

LAVAZZA FIRMA
POLECAMY!

Kawa jak z kawiarni, codziennie w Twoim biurze.

Lavazza Firma to najnowsze rozwiązanie stworzone z myślą o biurach. W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta, oferta LF zawiera zarówno mniejsze ekspresy, idealne do przygotowania espresso, jak i większe urządzenia, dzięki którym za pomocą jednego przycisku można przygotować espresso, cappuccino czy latte. 

Więcej o systemie Lavazza Firma > KLIKNIJ TUTAJ
ZOBACZ PREZENTACJĘ > KLIKNIJ TUTAJ
ZAMÓW OFERTĘ > KLIKNIJ TUTAJ

LAVAZZA BLUE

System stworzony do miejsc pracy.

Nowe urządzenia Lavazza BLUE to połączenie nowoczesnej technologii i unikalnego designu. Prosta obsługa, szeroki wybór funkcji oraz duży wybór różnorodnych mieszanek to gwarancja doskonałej kawy w każdym miejscu pracy od małych biur, przez miejsca usługowe, salony urody, po duże biurowce.

Więcej o systemie Lavazza BLUE > KLIKNIJ TUTAJ
ZOBACZ PREZENTACJĘ > KLIKNIJ TUTAJ
ZAMÓW OFERTĘ > KLIKNIJ TUTAJ

LAVAZZA ESPRESSO POINT

Włoskie espresso zawsze, kiedy go potrzebujesz.

Lavazza Espresso Point od lat figuruje w ofercie włoskiego producenta jako system przeznaczony do mniejszych biur. Ekspres EP Mini pozwala na przygotowanie perfekcyjnego espresso według tradycyjnej włoskiej receptury. Minimalistyczny design urządzenia doskonale komponuje się z biurowym otoczeniem.

Więcej o systemie Lavazza EP > KLIKNIJ TUTAJ
ZAMÓW OFERTĘ > KLIKNIJ TUTAJ

KAWA DLA BIUR

ROZWIĄZANIA NA KAWĘ ZIARNISTĄ

Kawy ziarniste Lavazza wyróżniają się doskonałą jakością surowców, obłędnym aromatem i doskonałym smakiem! Ponad 100-letnia tradycja w produkcji kawy to gwarancja 100% włoskiego, idealnego espresso. W naszej ofercie dla firm posiadamy zarówno mieszanki, jak i urządzenia czołowych producentów na świecie.

LAVAZZA EXPERT
KAWA ZIARNISTA

Profesjonalna linia mieszanek Lavazza stworzona do ekspresów automatycznych.

Linia Lavazza Expert to specjalnie wyselekcjonowane ziarna Arabica oraz Robusta w różnych proporcjach, wzbogacone o aromatyczne dodatki w postaci suszonych owoców, kwiatów, czekolady i przypraw. Różne stopnie wypalenia ziaren pozwalają na uzyskanie pożądanego smaku i konsystencji kawy w zależności od preferencji. 

Więcej o systemie Lavazza Expert > KLIKNIJ TUTAJ
KUP TUTAJ: www.twojakawa.pl

SAECO
EKSPRESY NA KAWĘ ZIARNISTĄ

Ekspresy do zadań specjalnych. Efekt jak z kawiarni, codziennie w Twoim biurze.

Urządzenia Saeco na kawę ziarnistą to idealne połączenie niezawodności, jakości i prostoty w obsłudze. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, każdy pracownik jest w stanie przygotować doskonała kawę. Ekspresy Saeco dają możliwość przygotowywania cappuccino czy latte ze świeżym mlekiem.

Więcej o urządzeniach Saeco > KLIKNIJ TUTAJ

RHEAVENDORS
EKSPRESY NA KAWĘ ZIARNISTĄ

Eleganckie, nowoczesne, wydajne. Ekspresy Rheavendors spełnią najwyższe oczekiwania.

Ekspresy automatyczne Rheavendors to eleganckie, nowoczesne urządzenia, wykonane z wysoką dbałością o każdy detal. Dotykowy panel wyboru oraz prostota w obsłudze sprawiają, że sam proces przygotowywania kawy jest czystą przyjemnością.

Więcej o urządzeniach Rheavendors > KLIKNIJ TUTAJ

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.